Budoucnost patří těm, kdo věří ve své sny

20. července 2011 v 20:33 |  Po stopách vlastních stop
Dneska slavím. Ano. Jsem přijata na 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Zubního lékařství. Zní to božsky! Naprosto bezkonkurečně a prestižně. Mám z toho opravdu obrovskou radost. Strašně moc se tam těším.
Když si vzpomenu, jak jsem každej den ráno vstala, sedla ke stolu, otevřela modelovky a pustila se do těch otázek se záložkou na níž byl nápis "Budoucnost patří těm, kdo věří ve své sny! ", je mi ještě teď špatně. Sice mě to povzbuzovalo, ale všechno mi přišlo tak hrozně nereálný. Jak bych se mohla já, takovej lenoch, kterej celej gympl se učil jen na písemky stylem "přečtu si to ráno v autobuse" dostat na takovou dokonalou školu...nebo řekněme na ten obor, když se tam hlásí takový enormní množství lidí? Jo jasný, poslední půl rok jsem pročetla snad milion učebnic z chemie a biologie. Dokonce mi jsem zařívala "Aha-efekt", což je mimochodem fakt supr věc. Pak jsem si nadávala proč jsem to neudělala dřív. Vždyť ty přírodní vědy jsou tak úžasný, nakonec i s tou fyzikou jsem se spřátelila, sice jsme se neobjali, ale ruku jsme jí přeci jen podat usela.
Zítra bych měla vědět, co mi přichystali za kolej. Ve středu si pojedu pro index. Na přelomu srpna a září soustředění v Dobronicích. Najdu si přátele, budu žít už víceméně vlastní život. Budou to nervy a dřina, ale je to další výzva. Hranice jsou od toho aby se překračovali a posouvali. Asi to bude pravda. Ale to pivo pít nebudu! A nebo občas, pár loků, vzpomínky. A stejská se mi asi po piškotech a jivu. Ale to je jedno. Svítá na nové zítřky!
Doufám, že si hnedka v prváku zapitvám! To bude brutální. A musím si koupit velkou sadu pastelek se škálou odstínů červené. To abych to mohla všechno do detailu přenést na papír. Což mi připomíná, že bych se ještě měla rychle naučit pořádně kreslit...
 


Komentáře

1 Shariony Shariony | Web | 21. července 2011 v 20:50 | Reagovat

Gratuluju!!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama