Mám neuvěřitelné sklony k idealizaci budoucnosti.

29. července 2011 v 19:17 |  Toulky ve víru myšlenek

Pod ruku se mi při balení připletla potapěčská výbava. Vlastně moc nerozumím důvodu, proč jsem ji tam umístila. Ploutve zabírají přinejmenším půlku celého kufříku. A kolikrát si je vezmu na sebe? Jednou? Hm... Obdobný osud zřejmě potká i boty na běhání a sportovní oblečení. Nu a ty dvě knížky? ... Jinak samozřejmě dle představ vstanu každý den v sedm ráno, půjdu si zaběhat, pak skočím do bazénu, kondičně si zaplavu. Potom půjdu na snídani, celý den se budu slunit s knížkou u moře, k večeru doplavu někam ke skalám na průzkum mořského dna. Po večeři si dám nějaký kokteil, který si vypiju na balkóně s výhledem na moře osvětlené měsícem. Další den půjdu prozkoumat město s foťákem a ... stop. Jedu s rodinou. Měla bych většinu z toho asi smazat. To je fuk.
Nicméně, zřejmě mi začíná šplouchat na maják. Zcela reálně jsem začla uvažovat nad tím, že bych boty mohla za tkaničky přivázat na ... krosnu? Nejedu pod stan s krosnou a spacákem, nýbrž s kufrem do hotelu přeci! Každopádně, co je mi po nějakym luxusnim hotýlku, stejně si beru sportovní sandále a tu špinavou tašku přes rameno, se kterou už jsem vymetla půl světa a ještě se neprala. Mám prostě pocit, že by se z ní smyly vzpomínky.
Ono je fajn se občas vydávat za kočku na podpatkách, ale tyhle prázdniny na to nemám moc chuť. Pořád si sedám někde na zem, nehty si nelakuju a ani vlasy už jsem si nebarvila tak dlouho, že už jsou na přírodno. Někdy je prostě fajn splynout s přírodou, kašlat na všechny ty hloupé lidské ohrádky a cestičky, kde se smí chodit. Čímž se vracíme zpět k zabaleným věcem - nejraději bych si vzala jedno tričko, jedny kraťasy, kartáček na zuby a čus.
Ještě si musím do mobilu uložit Vltavu a Morning mood. A digitální hodinky! Achjo.
 


Komentáře

1 amelie amelie | Web | 27. srpna 2011 v 19:57 | Reagovat

tak nějak to bylo i u mě.tyhle prázdniny jsou jiné,ačkoliv po celý rok jsem pomalu bez make-up nevyšla ani před dům teď jdu ven v neučesaných vlasech,nenamalovanZaá a už mi to je fuk.Také jsem byla na dovolené,a taky jsem si říkala,budu chodit běhat,budu se snažit vše vypustit a užít si to.Za týden jsem přečetla pět knížek,běhat jsem nechodila a celkově jsem dala pokoj akorát svým hormonům.V hlavě se mě to mísilo ještě víc než kdybych byla doma.Upřímně,jedno tričko stačí bohatě a kraťasy taky,i přesto že jsem se cítila zahambeně,že místo šatů jdu navečeři v tričku a ošoupaných kalhotek,bylo mi to jinak jedno :) Užij si dovolenou.

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:10 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama