MOR

13. července 2011 v 10:18 |  Po stopách vlastních stop
Trošku mě mrzí, že jsem nenapsala další dojmy z Barcelony. Tak snad v srpnu až pojedem zas. Nicméně, dnes vyrážím vstříc své nejšílenější šílenosti v životě, totiž Masters of Rock. Ráno už jsem nemohla dospat, jak mi hlavou lítalo, jestli mám vše potřebné sbaleno a teď přicházím na to, že stejně ještě chybí knížka. Jo zní to divně, knížka na MOR, ještě ke všemu Lékařství v průběhu staletí, ale já myslím, že budu mít prostě chuť se odreagovat. Navíc, musím se dostat do obrazu, když to chci studovat.
Kapely, co tam mají hrát - většinu neznám, ale jistě se mi i některé z těch neznámých zalíbí. A pak klasiky jako Eluveitie nebo Rhapsody of Fire, ty nesmějí zklamat!
Byla jsem ujištěna, že nedaleko se nachází supermarket a že v areálu se dá nakupovat jídlo, tudíž doufám, že hlady neumřu, protože si vezu zásoby max. na dva dny střídmé stravy. Takové věci jako mytí zřejmě není na denním pořádku, ale vlhčené ubrousky a čištění zubů bude určitě dostatečný přísun pocitu čistoty. Dokonce i hřeben jsem si zabalila!
K závěru článku nebo spíše podaného hlášení či poznámek:

Život má být spontánní a dynamický. V duchu tohoto moudra se tedy vrhám do té vzrušující události. Nestačí než doufat, že se mi tam bude líbit nebo alespoň že to tam přežiju a vrátím se domů zdráva. Třikrát hurá.

PPS: jestli tam budou prodávat nějaký krutohustý naušnice tak neodolán a přivezu si le souvenirrr
PS: až se vrátím, připomeňte mi, že jsem sem chtěla dát jednu děsně pěknou fotku. Nebo dvě. Tři?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama