Romantická salza

1. července 2011 v 23:09 |  Toulky ve víru myšlenek
Chci ven! Do víru velkoměsta! Mezi všechny ty lidi, tančit, jezdit na skůtru, smát se a bavit. Ztrácet se a zase nacházet cestu. Pít sangrii s partou přítel v baru, kde hraje živá hudba. A pak jít na pláž. Válet se tam v písku až do východu slunce. Vítat ten nový den s rozevřenou náručí. Chodit běhat na promenádu. A koupit si ty rozevlátý kalhoty, co tu všichni nosej. Místo toho ležím v posteli se sluchátkama na uších, kde mi Beethoven předkládá svojí náladu a sleduji z okna provoz venku, chůzi lidí, přístav... všechno je to tak živé a já jsem tak neskutečně netečná a statická, uzeměná. Rodiče se šli projít k moři. Taky bych chtěla aby tu se mnou byl někdo, s kým můžu jít k moři.
Když jsem viděla tátu na letišti, úplně mi bylo smutně. Tolik šedých vlasů. Poslední dobou mi dělá strašné potíže srovnat se s během času.
A taky ta oddělenost, uzavřenost, osamělost. Sama sobě jsem přítelem, sama sobě oporou. Jen si nejsem jistá, zda jsem natolik silná, aby to stačilo. Ale ve vesmíru je možná jediná planeta, na které existuje život. Jsem kus hmoty, kterému bylo dopřáno žít. A život mám jen jeden. Chci jej prožít s elánem. Ode dneška až do konce s radostí a pokorou, sbírat moudrosti a najít spřízněné duše, se kterými se o svůj život podělím.
 


Komentáře

1 Eleniska♥ z mileycyrus-world Eleniska♥ z mileycyrus-world | Web | 1. července 2011 v 23:19 | Reagovat

Hezký blog..

2 *Dragonfly *Dragonfly | Web | 3. července 2011 v 21:23 | Reagovat

Já bych si zase ráda užívala léta. S přáteli nebo bez, hlavně se dívat na nebe, nechat se hladit slunečními paprsky a být si opravdu jistá, že mám volno, prázdniny a že to není jen upršený sen. Bohužel, v tomhle neskutenčným mokru a blátě je to spíše noční můra.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama